Ako nájsť upratovaciu firmu, ktorá splní vaše individuálne požiadavky

Udržiavanie čistého a organizovaného prostredia je nevyhnutné pre malú i veľkú firmu. Nájsť si čas a zdroje na čistenie však môže byť občas problém. Vaše problémy však dokáže vyriešiť upratovacia firma, ktorá zmierni vašu záťaž a zabezpečí, aby vaše firemné či kancelárske priestory zotrvávali v čistote.

V blízkom okolí sa však môže nachádzať niekoľko firiem s týmto zameraním, ktoré od seba občas neviete odlíšiť. Práve preto sa v tomto článku povenujeme krokom, ako si môžete nájsť upratovaciu firmu, ktorá naplní vaše očakávania a splní všetky vaše požiadavky na poriadok a čistotu.

Identifikujte svoje potreby a požiadavky na čistotu firemných priestorov

Priestor, v ktorom pracujete si môže vyžadovať odlišné požiadavky na čistotu ako iné. Môže ísť o odlišné rozmery kancelárskych priestorov, druh podlahy či typy nábytkov. Určite chcete, aby vaša kobercová podlaha bola povysávaná a vytepovaná, drevený nábytok riadne ošetrený, či sklenené steny dočista vyleštené. Pri hľadaní firmy určite uvažujte na prvom mieste nad vašimi potrebami. Nie všetky firmy totiž disponujú komplexnými službami a dokážu uspokojiť všetky vaše potreby. V prípade vysokých požiadaviek sme pripravení vám ponúknuť množstvo služieb, ktoré v ponuke máme.

1. Preskúmajte možnosti v okolí

Množstvo upratovacích firiem v okolí ponúka rovnaké služby čistenia a upratovania kancelárskych priestorov. Na začiatku procesu hľadania môžete preskúmať všetky možnosti, bez ohľadu na to , či o danú firmu záujem máte alebo nie. Je vhodné sa poradiť v rámci kolegov a porovnať jednotlivé firmy, spísať si pre a proti a na základe vyjadrení od kolegov prísť k výberu.

2. Prezrite internetové vyhľadávania

Skvelou možnosťou je aj prehľadanie internetu. Všetky profesionálne upratovacie firmy by mali mať vlastnú webovú stránku s ponukou služieb, či recenzie uverejnené na samotnom webe, vo vyhľadávaniach či na rôznych portáloch. Prostredníctvom týchto informácií sa môžete dozvedieť o čosi viac informácií, ktoré môžu zarezonovať pri vašom výbere. Zvážiť môžete všetky pozitíva aj negatíva, ktoré na internetových stránkach nájdete.

3. Nechajte si poradiť

Ak úplne neveríte recenziám na internete, skontaktuje spoločnosti vo vašom okolí a spýtajte sa na ich skúsenosti s upratovacími firmami. Dlhšie pôsobiace firmy mohli vystriedať niekoľko upratovacích firiem, preto vám vedia odovzdať informácie, ktoré môžu rozhodnúť o vašom finálnom výbere. Môžu vám tiež odporučiť firmu, ktorá sa o ich upratovanie a čistotu na pracovisku vo firme stará v súčasnosti. A predsa – za opýtanie nič nedáte. A čo viac, možno odznie i názov našej firmy.

4. Požiadajte firmy o referencie

V prípade, že sa vám pozdáva viac ako jedna firma, nebojte sa požiadať o referencie od ich klientov. Môžete tak spraviť i v prípade, že portfólio na svojej stránke uverejnené majú, a chceli by ste vidieť recenzií viac. Profesionálna služba by vám mala poskytnúť všetky potrebné informácie, podľa ktorých sa viete rozhodnúť o výbere, na základe vašich preferencií.

5. Získajte viac cenových ponúk

Medzi hlavné faktory výberu tiež patrí cena. Náklady na upratovanie často presahujú vami zvolený rozpočet, a to aj nad rámec služieb, ktoré v cene sú. Nechajte si vytvoriť viacero cenových ponúk na základe vašich požiadaviek a porovnajte ich. Okrem ceny porovnávajte hlavne ponúkané služby, ktoré v cene sú, či prístup firmy k vašim požiadavkám. Pomer cena a kvalita patrí medzi výhody našej upratovacej firmy. Navyše, z množstva služieb, ktoré ponúkame, vám vyskladáme upratovanie vašich priestorov na mieru.

Kto hľadá, ten nájde

Aj napriek tomu, že možností upratovania vašich firiem je nespočetné množstvo, po dôkladnej analýze dokážete prísť k výberu, ktorý naplní vaše potreby. V prípade, že uvažujete poveriť upratovaním vašich firemných priestorov Bavaris Facility Services, môžete si byť istí profesionálnym prístupom, komplexnými službami, ekologickými produktami a profesionálne zaškolenými pracovníkmi.

Scroll to Top