Ktoré nástroje nám pomáhajú k dokonalej čistote u našich klientov?

S postupujúcimi technologickými pokrokmi a narastajúcimi štandardmi v oblasti facility servisu je rozhodujúce poznať a využívať správne nástroje, ktoré nám každodenne umožňujú dosiahnuť nielen povrchovú čistotu ale aj dlhodobé priaznivé pracovné podmienky u našich klientov. V tomto článku vám predstavíme elektroniku, ktorá nám každodenne pomáha s dokonalou čistotou priestorov našich klientov.

Vysávače

Vysávač je pravidelným pomocníkom v našich domovoch. U nás vo firme nám však pomáha každodenne, a to v rámci komplexných služieb u klientov. Vysávačom efektívne odstraňujeme prach, špiny a nečistoty z rôznych typov podláh a kobercov. Ide o jeden z prvej elektroniky, ktorú zapíname po príchode do firemných priestorov klienta.

Profesionálny tepovač pre rôzne typy textílií

Profesionálny tepovač dokáže okrem odstránenia nečistôt z koberca aj efektívne vyčistenie akýkoľvek textílií. Môže ísť o nábytok, ako sú sedačky, kreslá stoličky až po textilné dekorácie. Tepovač je navrhnutý tak, aby sacím mechanizmom pohltil hlboko vsiaknuté nečistoty, prach a alergény. Je schopný odstrániť aj zaschnuté škvrny, vrátane mastnoty, farieb či nápojov.

V porovnaní s klasickými metódami je tepovač rýchlou a efektívnou voľbou, ktorú naši zamestnanci preferujú pred ručným, namáhavým čistením. Výhodou je tiež kratšia doba schnutia textílií, preto je možné nábytok či koberce používať hneď na druhý deň. Tým, že textílie nezostávajú príliš dlho mokré, je takmer nulová šanca, aby sa v tak krátko vlhkom prostredí vytvorili baktérie či plesne. Okrem toho je tepovanie bezpečné k rôznym typom textílií, na rozdiel od kefiek, ktoré môžu poškodiť ich textúru a vlastnosti.

Parný čistič

Parný čistič je vynikajúcim nástrojom pri upratovaní a čistení firemných priestorov našich klientov. Funguje na vodu, ktorá je premieňaná na horúcu paru. Tá efektívne odstraňuje nečistoty, baktérie, vírusy a alergény z rôznych povrchov. Nábytok či podlahy preto nielen vyčistí ale aj vydezinfikuje.

U nás vo firme používame parný čistiť na rôzne pracovné úkony, ktoré sú zanesené hrubou vrstvou odolných nečistôt. Za zlomok času tak vieme odstrániť množstvo usadenín aj z menej dostupných miest. Celkovo ponúka parný čistič ekologickú, úspornú a efektívnu alternatívu pre čistenie firemných priestorov, vďaka ktorému prispievame k vytváraniu hygienického a bezpečného pracovného prostredia našich klientov.

Zásobníky a dávkovače pre firemné priestory

Zabezpečovanie hygieny pre našich klientov je neoddeliteľnou súčasťou našich poskytovaných služieb. V prípade dlhodobej spolupráce zabezpečujeme klientom špeciálne zásobníky a dávkovače, naplnené ekologicky šetrnými jednorazovými produktami.

Týmto spôsobom nielenže zabezpečujeme optimálnu hygienu prostredia našich klientov, ale zároveň aj podporujeme zdravie ich zamestnancov a dbáme o ekologickú udržateľnosť. Naša starostlivosť o hygienu je prepojená s naším záväzkom k podpore zdravia pracovného prostredia a ochrane životného prostredia, čo považujeme za jednu z našich hlavných priorít.

Od vysávačov, parných čističov až po tepovače, každý z týchto prostriedkov prispieva k efektívnemu a hygienickému facility servisu. U nás dbáme na to, aby boli naše služby komplexné a efektívne, preto myslíme na individuálne požiadavky našich klientov.

Scroll to Top