Prečo je outsourcing upratovania firiem v Bratislave výhodný?

Outsourcing upratovacích služieb sa stal v poslednej dobe obľúbeným trendom, pretože firmám aj jednotlivcom ponúka viacero výhod, ktoré hrajú na ich stranu. Výnimkou nie sú ani firmy v Bratislave, ktoré využívajú outsourcing pri rôznych oblastiach, vrátane účtovníctva či upratovania. Outsourcing je skutočne vyhľadávaná technika pre mnohé firmy, ktoré chcú pracovať efektívne a plynulo.

Čo je outsourcing?

Slovo outsourcing sa na našom území udomácnilo pomerne prirodzene, nakoľko je jeho preklad príliš dlhý. V podstate popisuje činnosť využívania externých zdrojov na niektoré úkony vo vašej firme, poprípade domácnosti.

Mnohé menšie či stredné firmy napríklad často vyhľadávajú externú firmu pre účtovníctvo. Vzhľadom na okolnosti sa im častokrát viac oplatí zaplatiť za externú firmu alebo živnostníka, ktorý sa postará o vystavovanie faktúr, započítavanie nákladov a všetky potrebné úkony spojené s ekonomikou podniku.

Význam outsourcingu upratovania firiem

Outsourcing upratovacích spoločností sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším, a to z mnohých dôvodov. Význam outsourcingu upratovacích spoločností nemožno podceňovať, pretože ponúka viacero výhod pre podniky aj jednotlivcov. Spoločne si prejdeme tie najvýznamnejšie výhody, ktoré pri premýšľaní o outsourcingu upratovacej firmy môžete zvážiť.

Môže ušetriť čas i peniaze

Outsourcing upratovacích spoločností vám môže ušetriť čas i peniaze. Prenájom upratovacieho personálu na plný úväzok môže byť nákladný a vyžaduje si dodatočné zdroje na jeho riadenie, ako aj zabezpečenie čistiacich potrieb. Outsourcing upratovacích spoločností eliminuje potrebu zamestnancov na plný úväzok a poskytuje flexibilitu pri plánovaní a rozpočtoch, vďaka čomu si môžete naplánovať upratovanie a čistenie vašej firmy v denných, týždenných, mesačných či štvrťročných intervaloch.

Môže zabezpečiť čisté a zdravé pracovné prostredie

Pravidelné upratovanie vďaka outsourcingu vám môže zabezpečiť čisté a zdravé pracovné prostredie firmy. Profesionálne upratovacie firmy majú znalosti a vybavenie na dôkladné a efektívne čistenie, čím pre vás a vašich zamestnancov zaistia, že priestory vašej firmy budú zbavené prachu, nečistôt, škodlivých baktérií a mikróbov. V čistom prostredí sa predsa len dýcha lepšie, čo sa môže odzrkadliť aj na nižšej práce neschopnosti zamestnancov.

Môže sa prispôsobiť vášmu pracovnému času

Vďaka flexibilite niektorých profesionálnych upratovacích spoločností, vrátane nás, si viete dohodnúť časový harmonogram podľa vašich preferencií. Hlavným pilierom je fakt, aby plán vyhovoval vašim požiadavkám, a to po stránke časového ohraničenia či náplne práce profesionálnych upratovačiek.Či už požadujete denné, týždenné alebo mesačné upratovacie služby, profesionálna upratovacia spoločnosť môže vypracovať prispôsobený plán, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a rozpočtu.

Výhody outsourcingu upratovania firmy oproti vlastnému personálu

Okrem spomenutých výhod využívania outsoucringu tiež chceme upriamiť pozornosť na samotný upratovací proces profesionálnej firmy v porovnaní s upratovacím personálom vo vašej firme.

Profesionálne zaškolený personál

Každá kvalitná upratovacia služba vrátane nás, zamestnáva ľudí, ktorí sú vyškolení na upratovanie rôznych druhov priestorov a čistenie rôznych povrchov. Pre každý objekt v Bavaris Facility Services školíme konkrétny tím pracovníkov, preto prevádzkujeme upratovanie a čistenie firemných priestorov na mieru. Outsourcingom tak máte možnosť dostať kvalitne odvedenú prácu bez ďalších výdavkov na mzdy či čistiace pomôcky.

Odborný dohľad

Odborný dohľad, inak aj manažér, je človek, ktorý pravidelne kontroluje kvalitu odvedenej práce upratovacieho personálu. U nás je to človek, ktorý vám je k dispozícií pre všetky otázky a dopyty. Jednoducho niekto, kto vie o všetkom, čo sa týka vašej spolupráce s nami, preto sa naňho môžete kedykoľvek obrátiť.

Dôraz na čistiace prostriedky

Tým, že sa špecializujeme na upratovanie a čistenie priestorov, máme oveľa viac vedomostí o čistiacich prostriedkoch a nástrojoch, ktoré pri práci používame. Neustále sledujeme nové technológie a trendy v čistení, aby sme mohli napredovať pre našich klientov. Vieme, ktoré prostriedky sú vhodné pre rôzne povrchy, a ktorému je lepšie sa vyvarovať. Myslíme si, že upratovací personál vo firmách nedbá na maličkosti, ako sú zloženia výrobkov, alebo štruktúra čistiaceho náčinia, aby sa nepoškodili a neznehodnotili povrchy podláh či nábytkov.

Scroll to Top