Používaním stránky bavaris.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
OKNAŠE MESTO


Chcela by som poďakovať spoločnosti Bavaris Facility Services, s.r.o. a všetkým jej zamestnancom, ktorí sa v roku 2014 zapojili do nášho dobrovoľníckeho projektu Naše Mesto. Projekt vznikol v roku 2007 pod menom Naša Bratislava a postupne sa pridávali ďalšie a ďalšie mestá.
Vážime si, že spoločnosť, ktorá v rámci facility služieb poskytuje aj upratovacie práce, pomohla zveľadiť okolie, v ktorom pôsobí.
Už teraz sa tešíme na Vašu pomoc v budúcom roku.

Monika Smolová, Pontis FoundationOKNÁ DO ROZPRÁVOK


Za občianske združenie PUART GALLERY veľmi oceňujem pomoc každého, kto sa akýmkoľvek spôsobom zapojí do projektu Okná do Rozprávok.
O to viac si vážim finančnú pomoc spoločnosti Bavaris Facility Services, s.r.o., ktorá pokryla náklady na zakúpenie maliarskych potrieb a farieb. Svojim príspevkom pomohla realizovať časť najvýznamnejšieho projektu nášho združenia pre rok 2014 a zútulniť sterilné steny kliniky detskej hematológie a onkológie na Limbovej ulici v Bratislave.

Ďakujem

Roman HvizďákČlovek v ohrození


Sme nezisková, mimovládna organizácia, ktorá získava financie na pomoc iným prostredníctvom darov a zbierok.
Spoločnosť Bavaris Facility Services, s.r.o. nám poskytuje svoje upratovacie služby za priaznivú cenu, čím nám umožňuje našetrené financie efektívne využiť na pomoc ľuďom, ktorí ju potrebujú najviac. Vážime si individuálny prístup spoločnosti Bavaris Facility Services, s.r.o. a občasnú výpomoc.
Ďakujeme

Jana Karelová